“Соціальна згуртованість та громадська безпека”Команда “Точки доступа” відвідала дводенний регіональний форум UNDP Ukraine / ПРООН в Україні

30 Листопада 2017

Команда ГО "Точка доступу"

Команда “Точки доступа” відвідала дводенний регіональний форум UNDP Ukraine / ПРООН в Україні “Соціальна згуртованість та громадська безпека”.

Насичена програма, мотиваційні виступи, завдяки яким учасники заходу дізнались про досвід реалізації проектів, що сприяють зростанню рівню безпеки в громадах, покращують умови життя, сприяють соціальній згуртованності та примиренню в процесі багатостороннього діалогу.

Наталья Боровская під час форуму представляла свою медіа-кампанію “Вчасно надана перша медична допомога – це чиєсь врятованне життя”, а Cветлана Агаджанян – свій проект “Чиста вода – безпечне життя”, реалізація якого здійснюється завдяки Програмі розвитку ООН.

В ході практичних сесій (одну з яких, в якості експерта, супроводжувала виконавча директорка ГО “Точка доступу” Настёна Прокопенко) представники від правоохоронних структур, громадськості та міжнародних організацій наопрацьовували спільний план співпраці та пошуку нових шляхів створення безпечного та сприятливого громадянського середовища для сталого розвитку громад Донеччини.