Партнери

мережа хабів

Громадська організаці “Точка доступу” входить до складу мережі хабів, що працюють в різних куточках України. 

У 2013 році 8 організацій громадянського суспільства (хаби) з усієї Україні отримали допомогу для розробки 2-річного плану розвитку потенціалу з метою зміцнення демократичних процедур врядування, фінансової стабільності, управління членством і волонтерською діяльністю, а також практики адвокації, щоб краще обслуговувати ті сегменти українського суспільства, з якими вони працюють.

У 2016 році хаби завершили програму організаційну розвитку з дуже позитивною оцінкою досягнутого прогресу, як підкреслюється в аналітичній доповіді, яка також підкреслює інструментальний внесок і ефективність проекту ПРООН «Демократизація, права людини та розвиток громадянського суспільства в Україні» в цьому процесі.

***

 локальні громади

Фонд «Освіта для демократії» (Варшава, Польща), Громадська організація «Наше Поділля» (Вінниця) та Громадська організація «Точка доступу» (Краматорськ) реалізовують програму «Успішні локальні громади» для представників Донецької, Луганської, Житомирської, Хмельницької та Запорізької областей.

Програма «Успішні локальні громади» ставить собі за мету розвиток спроможності місцевих громад і акцентує увагу на тому, як проводити аналіз проблем та потреб громади, а також як використовувати ці знання для залучення ресурсів з метою покращення якості життя в громаді. 

Проект реалізується за підтримки Національного фонду в підтримку демократії.

***

нго форум

Громадська організація «Точка доступу» в рамках проекту ГС «Форум НДО в Україні», за підтримки Посольства Великої Британії в Україні, реалізовує проект «Програма співпраці громадськості та органів місцевого самоврядування в Донецькій і Луганській областях». В рамках цієї ініціативи проводився моніторинг інструментів локальної демократії в 20 громадах Донеччини та Луганщини. Нині триває освітня програма для представників місцевої влади та неурядових організацій.

***

 

ГО “Точка доступу” входить до складу коаліції «Громадський пояс Донбасу». Відповідний проект спрямований на  посилення ролі громадянського суспільства у сприянні проведення демократичних реформ на території Донецької та Луганської областей через розвиток та зміцнення організаційного потенціалу  7 місцевих громадських організацій у Донецькій та Луганській областях, створення Ресурсних центрів підтримки громадських ініціатив на базі цільових НУО.