«Пласт – велика гра, починаємо! »

2 Грудня 2017

Пласт у Слов'янську

У Слов’янську відбулась презентація ініціативи  «Пласт – велика гра, починаємо!», що реалізується завдяки підтримці ГО «Точка доступу».  Під час заходу освітяни познайомились з різнобічними видами виховної роботи, яка проводиться «Пластом», з метою подальшого впровадження відповідної практики, а також задля залучення місцевих педагогів до гурткової роботи в рамках скаутської програми, затвердженої Міністерством освіти та науки України.

Як приклад плідної співпраці пластунів та вчителів наводився досвід Рівненського району, де з успіхом практикується всебічне виховання та розвиток українських дітей, молоді в гуртках і станицях «Пласту» на базі загальноосвітніх шкіл та центрів дитячо-юнацької творчості.

За словами Марини Шелудешевої, керівника ГО «Пласт «Станиця Слов’янськ», в рамках ініціативи «Пласт – велика гра, починаємо!» зацікавлені педагоги міста та району зможуть освоїти керівництво пластовими гуртками, активно сприяти впровадженню скаутської методики роботи з дітьми. При цьому передбачається, що педагоги-пластуни зможуть поїхати до Рівненщини задля перейняття досвіду та взяти участь в низці тренінгів.

«Під час тренінгів слов’янські педагоги зможуть отримати всю необхідну методичну інформацію. Познайомитися з досвідом місцевих керівників «Пласту», особливостями національного скаутингу і передовими підходами в моральному, фізичному, інтелектуальному, естетичному вихованні та самовихованні дітей», – підсумувала пані Марина.

Проект реалізується за рахунок коштів, отриманих в рамках «Проекту підтримки громадських ініціатив»  в рамках Проекту «Громадський пояс Донбасу», який реалізовується разом з Фондом розвитку громадських організацій «Західноукраїнський ресурсний центр» у партнерстві з громадською організацією «Товариство Лева» та громадською організацією «Центр громадської адвокатури» та фінансується Європейським Союзом при адмініструванні ГО «Точки доступу».