Про нас

З чого все починалося

Громадська організація «Точка доступу» зареєстрована на початку 2016 року. До цього часу команда організації працювала як частина колективу Донецької обласної організації «Комітет виборців України». Фактично команда побачила, що напрямок «Розвиток потенціалу громадянського суспільства» ДОО КВУ розвинувся до рівня самостійної громадської організації. Таким чином, «Точка доступу» стала правонаступницею материнської організації в цій царині.

Окупація Донецька дещо загальмувала цей процес, але і в період переїзду та розвитку на нових місцях ми йшли до поставленої мети

У 2016 році на мапі громадського сектору Донеччини з’явилась нова неурядова організація – “Точка доступу”. Проте історія виникнення нашої організації розпочалась за десяток років до дати офіційної реєстрації.

Після комплексної оцінки діяльності ДОО КВУ у 2013 році було прийнято стратегічне рішення – створення декількох НУО, що будуть працювати більш ефективно та спеціалізовано в своїх напрямках, та об’єднуючим механізмом буде спільна аналітична діяльність та усталене партнерство, що об’єднане спільними цінностями та цілями.

В річних звітах ДОО КВУ 2014-2015 років діяльність за напрямками вже структурувалась та формувалась в межах роботи “Точки доступу” та інших майбутніх організацій (“Фабрика думки Донбасс”, “Громадський Холдинг “Група впливу”).

Структура

Структура організації

Команда

Обличчя нашої команди, яка кожного дня працює для розвитку регіону та України. У цьому розділі представлено склад Правління, Наглядової ради та виконавчої дирекції.