Запрошуємо вас 2 грудня (субота) на тренінг «Цифровий маркетинг для НПО»

30 Листопада 2017

Команда ГО "Точка доступу"

Шановні громадські діячі з Донеччини та Луганщини!
Запрошуємо вас 2 грудня (субота) на тренінг «Цифровий маркетинг для НПО», що пройде у Краматорську. Для участі необхідно обов’язково зареєструватись! За посиланням https://goo.gl/YbgkCcНабір триватиме до 30 листопада. Захід триватиме з 9:30 до 16:00. При собі мати обов’язково ноутбуки та смартфони.

Під час заходу ви дізнаєтесь про: email marketing, який має бути невід’ємною частиною комунікаційної стратегії; можливості оптимізації email для різних типів пристроїв; специфіку використання соціальних платформ.

Зокрема, особливу увагу тренер приділить демографічним даним та наскільки вони корелюються із цільовою аудиторією організації. Безумовно, учасники тренінгу на практиці дізнаються про особливості наступних ключових платформ: Facebook, Instagram, YouTube, Twitter, тощо.

Тренер: експерт із комунікацій з міжнародним досвідом роботи Yurii Orlov. Юрій має британську освіту – магістерську ступінь від Унівеситету Вестмінстера в сфері Медіа та Розвитку. Він працював на різні типи організацій, включаючи ООН, ОБСЄ та Міжнародний Комітет Червоного Хреста. Наразі, Юрій праціє як консультант Інтерньюз у дослідженні медіа грамотності в Україні та надає послуги у сфері цифрового маркетингу.