На одній хвилі, або як завдяки ефективній комунікації наближати перемогу?💙💛

8 Червня 2022

⏰Сьогодні комунікація відіграє одну з головних ролей. Голос України і українців, у тому числі громадських організацій, як ніколи повинен бути потужним, комунікація повинна підживлюватися задля згуртованості всього світу!

😎Як побудувати комунікацію у неурядовому секторі, якщо попередня стратегія організації сьогодні не працює? Марина Говорухіна – експертка, тренерка із стратегічних комунікацій, брендингу та комунікацій, поділилася порадами для комунікаційників-початківців та вже досвідчених «майстрів слова» щодо побудови комунікації у нелегкому сьогоденні.

Як сьогодні будувати комунікацію?📡

✅ Визначайте конкретні пріоритети, які зараз має організація. Саме на ці пріоритети направляйте комунікацію, вона повинна бути заради конкретної мети.
✅ Ви сьогодні робите багато корисних речей? Працюєте заради допомоги, наближаючи з кожним кроком перемогу? Говоріть про це, висвітлюйте діяльність, розказуйте міжнародним партнерам та іншим організаціям.
✅ Робіть акценти на тих каналах комунікації, на яких ви розумієтеся, в яких впевнено працюєте. До речі, сьогодні знову в тренді Twitter 😉
✅ Телеграм-канал. Їх сьогодні багато, але якщо саме ваш канал буде з «акцентом», тобто цілеспрямований та розкриватиме або допомагатиме інформацією у якійсь окремій тематиці чи регіоні, його можна успішно транслювати.
✅ Стратегія сьогодні не працює, тому комунікації треба чітко будувати відповідно до реалій. Комунікація взагалі гнучка, тому переглядається стратегія, змінюється тактика ➡️ відповідно до тих змін адаптуються і комунікаційні активності.

А що ж стосовно внутрішньої комунікації 🤔
Формула проста: внутрішня комунікація = турбота ❤️

Запрошуємо передивитись насичений корисною інформацією ефір та мотивуватись задля підживлення «комунікаційних батарейок»😉

🔰Заходи проходять в рамках проєкту «Європейський Союз для сталості громадянського суспільства в Україні», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО «Точка доступу» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу».