Розвиток. Стратегія. Пріоритети.

8 Червня 2022

Для всіх нас день 24 лютого поділив життя на «до» і «після… Звісно, всі стратегічні плани і цілі🎯, що були встановлені до цього дня, наразі під великим питанням❓ у часі🤔

Війна породжує нестандартні кризи, тому стандарти ідеального кризис-менеджменту сьогодні не працюють. Але☝️ ми маємо і сьогодні, навіть у такий складний час для України, акумулювати сили та навчитись зберігати баланс між стратегічними планами і потребами сьогодення, а у деяких випадках і вдало їх поєднувати🍎

😎Під час онлайн-зустрічі Айдер Халілов, старший програмний менеджер, програма сприяння громадської активності «Долучайся!» поділився експертними думками про те, як зберегти баланс між стратегією та потребами сьогодення?

ТОП-5 корисних порад для громадських організацій щодо стратегічної діяльності та швидкого реагування на зміни:
🔰Реагувати більш оперативно і тактично, ніж стратегічно.
🔰Швидко діяти, звертаючись до місії організації, а вже при можливості – повертатись до стратегії в умовах нормального планування.
🔰Навчитися у кризовій ситуації розвивати гнучкість і стійкість, адаптуватись до нових реалій.
🔰Продовжувати досліджувати потреби і оперативно реагувати завдяки інструментам діджиталізаціі.
🔰Не ігнорувати ймовірні кризи, приділяти час аналізу для того, аби скласти так званий план «Б» для організації, який допоможе діяти ефективно навіть у складній ситуації.
❗Ще одна важлива та обов’язкова складова підтримки балансу – фінансова 💰 звітність організації, навіть у важких кризових умовах.

Команда – це родина! Тому, керівникам організацій окрема порада😉 Під час оперативної організації роботи, питайте, будь-ласка у колег про їх психологічний та фізичний стан, а також стан близьких їм людей. Це допоможе краще розуміти, планувати роботу та зберігати баланс, бо в кризових ситуаціях прописані раніше стратегічні політики і порядки не діють!

Заходи проходять в рамках проєкту «Європейський Союз для сталості громадянського суспільства в Україні», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО «Точка доступу» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу».