Сторітелінг, або як мотивувати аудиторію дочитати вашу історію до фіналу?

8 Червня 2022

Дано👆 Організація проводить активну діяльність, – надає гуманітарну допомогу, консультації щодо юридичних або соціальних питань… Або надає психологічну підтримку чи здійснює будь-яку іншу громадську роботу, що є сьогодні такою необхідною соломинкою для порятунку життів українців та українок 🇺🇦

Питання❓Як розказати про діяльність організації цікаво та мотивуючи інших? Як потрапити до «телевізора» та поширити максимально ту чи іншу історію?

📖 Сторітелінг — це саме той підхід до написання текстів, який у цьому допоможе.. Грамотно побудована реальна історія викликає у людини певні емоції. Це можуть бути переживання, радість, співчуття (у кожної окремої людини вони будуть свої). 🎯А все, що викликає емоцію, запам‘ятовується краще. Поради щодо алгоритму складання цікавої історії під час онлайн-зустрічі надала експертка з комунікацій Марина Говорухіна.

Тож, як транслювати історію так, щоб вона торкнулася сердець❤️

🎯 У історії повинні бути герой, або героїня, або ж герої. Ці герої – люди, про кого йдеться в історії, з якими ми можемо себе асоціювати. Організація не може бути героєм❗️
🎯 Герої повинні бути готові до підвищеної уваги, яка якийсь час, після поширення історії, буде до них прикута.
🎯 Команді, що створює історію, необхідно бути чутливими, готувати героїв. На відміну від мирних часів, стресостійкість людей зараз занизька, це потрібно враховувати.
🎯 Алгоритм історії – «Було. Що трапилось. Що було після», і саме на етапі «Що було після» організація розказує про діяльність, чим вона допомогла та як полегшила на цьому етапі життя героя чи героїні.

📺 Медіа, як національні, так і міжнародні, завжди шукають історії, – живі, з емоцією. Створюйте, розповідайте, комунікуйте грамотно!
Голос українців і українок повинен лунати скрізь💙💛

🔰Заходи проходять в рамках проєкту «Європейський Союз для сталості громадянського суспільства в Україні», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО «Точка доступу» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу».