Звіт “Індекс публічності місцевого самоврядування: результати Краматорської міської ради”

2 Травня 2018

Індекс публічності місцевого самоврядування6 результати Краматорської міської ради

Пропонуємо Вашій увазі Індекс публічності місцевого самоврядування. Цьогорічна кампанія охоплює муніципалітети всіх обласних центрах України, а також у містах Краматорськ і Сєвєродонецьк. З 2015 року дослідження тимчасово не проводиться в окупованих Донецьку, Луганську та Сімферополі.

До Мережі партнерів з вимірювання Індексу публічності місцевого самоврядування увійшли неурядові, позапартійні громадські організації, які мають досвід проведення громадського моніторингу та оцінки діяльності органів місцевого самоврядування, є політично незаангажованими та задекларували відсутність конфлікту інтересів з об’єктами моніторингового дослідження.

Індекс публічності – це практичний інструмент, що дозволяє всесторонньо оцінити та порівняти між собою рівень прозорості, відкритості та підзвітності муніципальних інституцій у їхній взаємодії з мешканцями. В цілому вимірювання Індексу публічності націлене на те, щоб зрозуміти, наскільки публічно приймаються рішення і втілюється в життя політика муніципалітету, і яким є внесок основних суб’єктів місцевого самоврядування в цей процес. Результатом такого дослідження є рейтинг публічності муніципалітетів, а також окремих його суб’єктів: міських голів, виконавчих органів та депутатів місцевих рад.

Деталі – в додатках.