Як ефективно навчити дітей безпековим аспектам

28 Січня 2019

навчання дітей

Найкращий спосіб донести важливу інформацію до дітей – зробити заняття цікавими та наповненими інтерактивними вправами. Це стосується і питань безпеки, які надважливі для дітей у теперішній час. Тож у грудні команда ГО «Точка Доступу» організовувала заняття зі школярами та представниками патрульної поліції міста Краматорськ та Слов’янськ.

Ми не так часто замислюємося над поняттям «особиста безпека». І даремно. Адже це надзвичайно важливі знання, які допоможуть дитині не розгубитися в кризовій ситуації і знати, як вчинити.

Поліцейські в інтерактивній формі розібрали ситуації:
– коли слід і не слід телефонувати до поліції;
– що треба сказати, щоб на виклик зреагували;
– яким чином убезпечити себе на вулиці, в незнайомому місці;
– кого можна кликати по допомогу і як це правильно робити.

навчання дітей

 

Найголовніше те, що п’ятикласники задавали питання, цікавилися, активно приймали участь. Це набагато корисніше, ніж просто лекція. Таке інтерактивне заняття дозволило «розкласти по полицях» важливі теми. Тому що питання особистої безпеки повинен знати кожен участь.

навчання дітей

Не обійшлося без подарунків: кожному дісталися інформаційні зошити, магніти з актуальними даними і солодощі.

Представляємо відео, як проходило таке заняття зі школярами 5-В класу школи №3 міста Краматорськ. Інспектора батальйону патрульної поліції Натали Бокова та Ганна Ванда (Ganna Vanda)розповіли школярам, як їм слід поводитися задля власної безпеки.

Захід проведено в рамках проекту, який реалізується за фінансової підтримки Королівства Нідерландів в межах Програми відновлення та розбудови миру #ПРООН.