Сайт «Searchua» допомагає розшукувати евакуйованих мешканців та мешканок з епіцентрів бойових дій Донецької області

31 Березня 2022

Як знайти рідних та близьких, яких евакуювали з прифронтової частини Донеччини? Допоможе в цьому сайт https://searchua.kh.ua/

Команда громадської організації «Точка доступу» спільно із Донецькою обласною військово-цивільною адміністрацією пропонує використовувати відповідний інтернет ресурс.  

На сайті:

  • зручний, швидкий  та  систематизований пошук евакуйованих осіб;
  • пошук інформації тільки з офіційних  джерел (дані надані ВЦА та ДСНС);
  • база для пошуку (списки) оновлюються щоденно по мірі проведення евакуації.

Особливості використання?

  • необхідно перейти за посиланням https://searchua.kh.ua/
  • у рядок прізвище, ім`я, по батькові вписати прізвище людини, інформацію щодо якої  ви прагнете знайти
  • потім нажати «Знайти інформацію».

Звертаємо вашу увагу: сайт надає дані виключно по тим людям, яких евакуювали з епіцентрів бойових дій Донецької області (Волновахський, Маріупольський райони, Авдіївка, ін.)  Сайт не надає інформацію про осіб, які загинули, евакуювались самостійно, були вивезені на окуповані території, тощо.

Важливо! Телеграм-бот «Вже в безпеці», який мав виковувати функцію пошуку евакуйованих, перебував під постійною «хакерською атакою», через що IT-команда  ГО «Точка доступу» дуже оперативно розробила сайт «Searchua» – як більш безпечну та стабільну платформу. Чат-бот «Вже в безпеці» не працює.

Діяльність ГО «Точка доступу» проходить в рамках проєкту «Європейський Союз для сталості громадянського суспільства в Україні», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу.