Про організаційний розвиток простою мовою

30 Листопада 2017

Команда ГО "Точка доступу"

Вже втретє команда ГО «Точка доступу» проводить презентацію посібника про організаційний розвиток та надає дієві рекомендації щодо використання сучасних інструментів для спрощення своєї роботи – 1-го листопада ми зустрілися з представниками громадських організацій Донецької області в Краматорську.

Виконавчий директор ГО «Точка доступу» Анастасія Прокопенко (Настёна Прокопенко ) розповіла, як команда колишнього КВУ змушена була виїхати з Донецька. Та при цьому не розпастися, а навпаки – зберегти і посилити кращі здобутки, щоб у Краматорську реорганізуватися в «Точку доступу».

Навіщо громадській організації стратегічний план? Як ставити цілі та досягати їх? Чому важливо дотримуватися внутрішньої політики організації? Ці та багато інших питань розглядалися в ході круглого столу в Краматорську.

А ще учасники отримали змогу дізнатися про ефективні методи організації роботи від експерта з комунікацій Yurii Orlov. Він має міжнародний досвід роботи і добре розуміється на корисних мобільних та електронних додатках, які дійсно спрощують планування та виконання роботи.

Також кожний учасник отримав примірник посібника “Про організаційний розвиток простою мовою”, який підготовлений UNDP Ukraine / ПРООН в Україні