Перші кроки до оцінки ефективності

29 Січня 2021

врожай

Громадська організація «Точка доступу» продовжує реалізацію проєкту «Підсилення потенціалу ОГС у здійсненні аналізу, моніторингу та оцінки громадських ініціатив та поширення кращих практик».

Понад 30 громадських ініціатив, які були підтримані Програмою розвитку ООН у 2020 році, потрапили до переліку учасниць проєкту, спираючись на які фахівці та фахівчині нашої команди проведуть незалежну оцінку. «Про 15 найкращих із них – ми підготуємо історії успіху, аби привернути увагу громадськості до їхньої діяльності», – розповіла виконавча директорка ГО «Точка Доступу» Анастасія Прокопенко

– «Чому подібний моніторинг та оцінка для ініціативних груп та новостворених організацій – є дуже важливими, і команди мають сприйняти цей процес схвально? Тому що саме стороння оцінка та рекомендації можуть сприяти розвитку команд та структур. Буває часто, що займаючись оперативною діяльністю, ми не бачимо нових перспектив та напрямів роботи, які вже варто запроваджувати або розвивати. Тож, список з 34 ініціатив – це перелік щасливчиків, які згодом зможуть отримати рекомендації від експертів проєкту та посилити свій організаційний розвиток», – підкреслила Анастасія Прокопенко.Для більш детального вивчення суті ініціатив, команди починають роботу над оціночними анкетами.

А команда наша команда тим часом, активно працює з організацією-ментором –

Центр “Жіночі перспективи”

і отримує цінний досвід із розробки методології моніторингу та оцінки.

Для ініціативних груп буде можливість отримати консультацію щодо реєстрації організації та подальшої ефективної роботи.

Проєкт «Підсилення потенціалу ОГС у здійсненні аналізу, моніторингу та оцінки громадських ініціатив та поширення кращих практик» реалізується ГО «Точка доступу» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

#UNRPP