Оцінка ефективності – запорука сталих змін

12 Січня 2021

проєкт

Громадська організація «Точка доступу» розпочала реалізацію проєкту «Підсилення потенціалу ОГС у здійсненні аналізу, моніторингу та оцінки громадських ініціатив та поширення кращих практик».

Починаючи з 2014 року в країні спостерігається сплеск громадських ініціатив. Українці об’єднувались для вирішення нагальних потреб. Деякі ініціативи носили короткотривалий характер, та швидко припиняли своє існування. Але є значна кількість ініціативних груп, яка впроваджує спільну діяльність досить тривалий час.

Найчастіші такі ініціативи не мають стратегічного бачення та не є сталими. Вони реагують на потреби громади у короткостроковій перспективі, але залишають без уваги стратегічні комунікації, сталість результатів та розвиток власних компетенцій у темі громадянського суспільства. Проте є досить великий перелік унікальних, ефективних та успішних прикладів реалізації громадських ініціатив, але через відсутність комунікаційних майданчиків та якісного контенту, такі активності лишаються без відповідного висвітлення.

Тому, команда ГО «Точка доступу» починає розробку системи моніторингу та оцінки, а також методологію підготовки історій успіху про громадські ініціативи. Найближчим часом команда проєкту розпочне тісну комунікацію з виконавцями громадських ініціатив і разом із ними розпочне розробку ефективної системи моніторингу та оцінки.

Проєкт «Підсилення потенціалу ОГС у здійсненні аналізу, моніторингу та оцінки громадських ініціатив та поширення кращих практик» реалізується ГО “Точка доступу” в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру, за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

#UNRPP