Інтерактивне вивчення ПДД на англійській мові

15 Січня 2019

пдд

Правила дорожнього руху треба вчити змалечку. І, до речі, англійську мову також. В обох випадках інформація, яка подається в ранньому віці та в інтерактивній формі, гарно засвоюється дітьми.

{“preview_thumbnail”:”/sites/default/files/styles/video_embed_wysiwyg_preview/public/video_thumbnails/Kwk2yxBlO5I.jpg?itok=ZmdXDs5R”,”video_url”:”https://youtu.be/Kwk2yxBlO5I”,”settings”:{“responsive”:1,”width”:”854″,”height”:”480″,”autoplay”:1},”settings_summary”:[“Embedded Video (Адаптивне, autoplaying).”]}

Тож в рамках проекту “Поліція Краматорську: хто, що і як робить, задля нашого спокою” відбувся інтерактивний урок по вивченню ПДД на англійській мові. Інспектор батальйону патрульної поліції в Краматорську та Слов’янську Ганна Ванда (Ganna Vanda) розповіла основи правил безпеки:
– як правильно переходити дорогу;
– чим відрізняються світлофори;
– які є дорожні знаки, і що вони означають;
– з якої сторони обходити різні види транспорту.пдд

А педагог з англійської мови Анастасия Дробитко (Anastasia Drobitko) з дитячого центру KIWI поповнила скарбничку знань дітей багатьма англійськими словами. І все це вони робили в інтерактивній формі:
– кожна дитина склеїла собі власний світлофор;
– співвіднесла дорожні знаки та англійські слова;
– виконала безліч інтерактивних вправ, в тому числі цікаву фізкультмінутку.пдд

І знаєте, наприкінці нашої зустрічі, діти підбігали робити селфі та просто обійматися. Адже це не було зубріння правил – це була цікава гра, доповнена англійськими словами та корисними вправами.

Проект реалізується за фінансової підтримки Королівства Нідерландів в межах Програми відновлення та розбудови миру #ПРООН.