Запрошення на конференцію «Влада та громадськість: від взаємодії до співпраці».

2 Березня 2018

взаємодія

Шановні громадські діячі, представники органів влади та громадськості Донеччини та Луганщини! Запрошуємо вас 12-13 березня (понеділок-вівторок) у Святогірськ на регіональну конференцію «Влада та громадськість: від взаємодії до співпраці».

 

Захід покликаний створити майданчик для спільного обговорення сучасного стану взаємодії громадськості та органів влади на місцевому рівні, презентації вже існуючих дієвих практик взаємодії та наявних інструментів для залучення громадян до участі в місцевому самоврядуванні, а також планується обговорити  можливі шляхи співпраці на локальному рівні.

 

Водночас, відповідний захід  – це можливість неформального спілкування з представниками донорських структур, головами державних адміністрації  та міських рад, які також запрошені до участі у відповідній конференції. 

 

Усіх бажаючих, просимо зареєструватись за посиланням https://goo.gl/4YQEXz  до 6 березня включно. Кількість місць обмежена.

Відібраним учасникам 7 березня буде надіслана програма та місце проведення. Передбачається трансфер до місця проведення конференції.

Захід проводить громадська організація «Точка доступу» спільно із спілкою «Форум НДО в Україні»  за підтримки Посольства Великої Британії в Україні реалізує проект «Програма співпраці громадськості та органів місцевого самоврядування в Донецькій і Луганській областях».

 

Проект  «Програма співпраці громадськості та органів місцевого самоврядування в Донецькій і Луганській областях» мав кілька етапів:

Моніторинг наявних  інструментів локальної демократії в громадах Донецької та Луганської областей, який провели аналітики проекту;

Серія освітніх заходів для представників громадськості та органів місцевого самоврядування;

Розробка рекомендацій та консультації для органів місцевого самоврядування щодо покращення форм локальної демократії.

Презентація результатів та обговорення можливих шляхів співпраці на локальному рівні на регіональній конференції «Влада та громадськість: від взаємодії до співпраці».