За досвідом роботи – до Львівщини

11 Серпня 2017

Візит до Львівської області

Громадська організація «Точка доступу» спільно із партнерами Фондом «Освіта для демократії» (Варшава, Польща) та громадською організацією «Наше Поділля» (Вінниця) проводить освітній тур до Львівської області.

Група громадських діячів та співробітників органів місцевого самоврядування з Донеччини та Луганщини з 14-18 серпня перебуватиме у Львівській області з навчальним візитом.

В програмі заходу передбачається можливість перейняття досвіду наступних громад: Тростянецької ОТГ (успішна співпраця громади та церкви – Духовно-відпусковий центр Святе Джерело с. Новосілки), Яворівської міської ради та місцевих підприємців у реалізації локальної ініціативи «Впровадження заходів щодо покращення інфраструктури міського парку», ознайомлення з успіхами та труднощами діяльності ініціативної групи «За розвиток села Деревні» (реалізація локальної ініціативи «Забезпечення інституційної спроможності ОСНу села Деревні»), тощо.

Відповідний навчальний тур відбувається в рамках програми «Успішні локальні громади».