Як впливати на розвиток громаднського суспільства?

30 Жовтня 2018

Донецька ОДА

Днями у Краматорську відбулось засідання Координаційної ради зі сприяння розвитку громадянського суспільства в Донецькій області. Голова правління ГО «Точка доступу» Світлана Ткаченко взяла участь у засіданні. Світлана озвучила перспективи щодо реалізації програми сприяння розвитку громадянського суспільства в нашому регіоні.

«Ми доклали чимало зусиль аби програма відповідала Національній Стратегії та потребам неурядових організацій регіону, позитивно впливала на розвиток громадянського суспільства на Донеччині. Проте ефективність реалізації програми залежить не лише від ефективності втілення профінансованих в рамках цього компоненту заходів, але і від активності самих неурядових організацій. Зараз формується План Заходів на 2019 рік. Важливо, аби представники громадянського суспільства включились в цей процес наповнення, направляли свої пропозиції щодо плану заходів на 2019 рік, а пропозиції були спрямовани на розвиток громадського сектору», – підкреслила Світлана Ткаченко.

засідання КоррадиВ цьому році запущена конкурсна підтримка НУО за рахунок коштів програми. На даний момент, проектні пропозиції, що надійшли на розгляд та претендують на фінансування за рахунок коштів обласного бюджету, проходять конкурсне оцінювання. Наприкінці листопада, вже другий рік поспіль відбудеться Форум, як майданчик для спілкування та обміну досвідом громадського сектору та органів влади та місцевого самоврядування регіону. Це вже стає доброю традицією. А в 2016 році ми лише говорили на наших інформаційних зустрічах з НУО та ОМС регіону про таку необхідність в регіоні, планували це. Тож, треба вірити в можливості, включатися в процеси планування та творити позитивні  зміні в своєму регіоні та країні вцілому. Що стосується пропозицій до плану заходів, то їх необхідно направляти на електронну скриньку Департаменту інформаційної та внутрішньої політики ДонОДА.