Відкритий тендер на закупівлю обладнання та устаткування

6 Вересня 2021

Копп'ютерна техніка

Громадська організація «Точка доступу» в рамках проєкту «Через розвиток організації до розвитку неурядового сектору» (фінансується ІСАР «Єднання» в рамках проєкту «Європейський Союз для сталого громадянського суспільства в Україні»), оголошує відкритий тендер на закупівлю наступного обладнання та устаткування:

  1. Ноутбук ASUS ZenBook UM425UA-AM160 – 2 од.
  2. Операційна система Windows 10 Професійна 64-bit  – 2 од.
  3. Microsoft Office для Windows 10 – 2 од.
  4. Веб-камера Logitech C310 HD (960-001065)– 2 од.
  5. Нaкaмepнa paдіocиcтeмa Rode LINK FILMMAKER KIT – 2 од.
  6. Проектор Epson EB-S31 (F00113514) – 1 од.

 

Вимоги до учасників тендеру:

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, зареєстровані відповідно до чинного законодавства України із досвідом роботи у відповідній сфері та не є платниками ПДВ, з відповідними КВЕД для здійснення торгівлі,  що мають заявлений товар, який відповідає державним стандартам або технічним умовам, у наявності на складі у вказаній кількості та мають можливість доставити у вказаний строк за вказаною адресою та мають можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна).

Гранична ціна, за яку може бути проведена закупівля складає 112200,00 грн (сто дванадцять тисяч двісті гривень, 00 коп)

Склад цінової пропозиції:

  1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
  2. Копія документу, що підтверджує податковий статус (не платник ПДВ);
  3. Тендерна пропозиція (тендерною пропозицією може вважатися рахунок-фактура із зазначенням платника ГО «Точка доступу» ЄДРПОУ 40229804)

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та мають бути надіслані в електронному вигляді на електрону адресу організації tochkadostupugo@gmail.com з темою листа «Відкритий тендер_004EUCS02-02760/01_Назва учасника» до 17 вересня 2021 року. Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 23:59 (за київським часом) 17 вересня 2021 року, розгляду не підлягатимуть.
Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій на відповідність умовам тендеру. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну.
Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання тендерного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 20 вересня 2021 року.

За додатковими питаннями звертатися за телефоном: +380506903865 Катерина Жемчугова, менеджерка проєкту.