У Краматорську пройдуть дебати для студентів

30 Липня 2018

30 липня Краматорськ

Команда громадської організації «Точка доступу» запрошує студентів з Краматорська, Дружківки та Слов’янська взяти участь у дебатах.

Захід відбудеться 30 липня (у понеділок) о 12:00 в офісі ГО «Точка Доступу» (бул. Машинобудівників, 28, праве крило, 2-й поверх).

«Дебати за Карлом Поппером, а саме таку методологію ми обрали для цього заходу,  розвиває вміння міркувати та критично мислити», – розказує виконавча директорка ГО «Точка доступу» Анастасія Прокопенко – «Також ці дебати мають свій власний стиль, близький до стилю політичних дебатів. І в процесі участі в подібних заходах, студенти вчаться обговорювати проблеми, аналізувати їх з різних точок зору та припускати можливі шляхи (стратегії) вирішення. Тому, аби молодь оволоділа цими навичками на практиці, ми і проводимо перші лайтові дебати, під час яких вони зможуть спробувати дебатувати», – зазначила Анастасія Прокопенко.  

дебати

Звертаємо увагу учасників з Дружківки та Слов’янська, на жаль, транспортні витрати не компенсуються.

Дебати проходять в рамках проекту ГО «Точка доступу» «Свідоме самоврядування».

Захід підтримується Програмою відновлення та розбудови миру ПРООН в рамках проекту “Відновлення врядування та приминення в охоплених конфліктом громадах України”, що реалізується ПРООН в Україні за підтримки Швейцарської Конфедерації, Уряду Швеції та Європейського Союзу.