Оголошується тендер!

5 Квітня 2021

оголошується тендер

Запрошуємо до участі у відкритому тендері із закупівлі Послуг з розробки онлайн платформи (включає в себе дизайн, розробка алгоритмів, та розробку архітектури)

Громадська організація «Точка доступу» в рамках проєкту «Підсилення потенціалу ОГС у здійсненні аналізу, моніторингу та оцінки громадських ініціатив та поширення кращих практик», що реалізується за підтримки Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру оголошує відкритий тендер на закупівлю послуг з розробки онлайн платформи (включає в себе дизайн, розробка алгоритмів, архітектури.

Перелік послуг:

Деталі описані у технічному завданні, яке ви можете завантажити за посиланням 

Форму цінової пропозиції можна завантажити тут

Вимоги до виконавця:

Оплата послуг здійснюється в національній валюті України. До розгляду приймаються цінові пропозиції в сумі реальної вартості послуг з розробки онлайн платформи. Рішення щодо визначення переможця тендеру буде прийматись згідно з вимогами чинного законодавства України та Політики закупівель Донора.

Склад цінової пропозиції: 

 

 

Деталі: Адреса для комунікації при винекнені питань: tochkadostupugo@gmail.com

Цінові пропозиції надаються в електронному та паперовому вигляді: цінові пропозиції в електронному вигляді (відскановані у форматі PDF) мають бути надіслані тільки на електронну адресу ПРООН:  grants.ua@undp.org з темою листа «Вікритий тендер_грантова угода_№ RPP/2020/12/073/MI_назва учасника», цінові пропозиції у паперовому вигляді мають бути надіслані за адресою — Україна, Донецька область, м.Краматорськ, відділення Нової Пошти №7 (вул.Марата, 1), отримувач ГО “Точка доступу” , тел.+380506903865

 

Кінцевий термін подання цінових пропозицій: 21 квітня 2021 року до 18.00. Всі пропозиції, отримані після вказаного терміну, розгляду не підлягають. Дата відкриття конвертів та засідання тендерної комісії 26 квітня 2021 року