Навчальні візити для громадських активістів Донецької та Луганської областей

10 Вересня 2020

Навчальні візити

 

Громадська спілка «Громадські ініціативи України» та громадська організація «Точка доступу» запрошує представників цільових громад Донецької та Луганської областей* до участі у навчальних візитах 

В рамках проєкту «Життя на межі миру: від громадських ініціатив до громадської безпеки у громадах» передбачені навчальні візити. Цікавим компонентом проєкту буде проведення трьох навчальних поїздок для громадських активістів в м. Кременчук, Херсон та Львів. У Кременчузі учасники зможуть ознайомитись з діяльністю молодіжних ініціатив, у Херсоні є дуже хороший досвід впровадження в життя міста гендерної політики, у Львові є дуже цінний досвід ефективної взаємодії неурядових організацій та громадських ініціатив з місцевим самоврядуванням. 

 

Терміни та місця проведення навчальних візитів:

  • 12-15 жовтня – Херсон

  • 13-16 жовтня –  Кременчук

  • 20-23 жовтня –  Львів

 

У відборі учасників будемо брати до уваги:

  • Наскільки активно кандидати долучилися до участі у попередніх заходах проєкту;

  • Які мотивація та очікування кандидатів щодо участі в навчальних заходах;

  • Попередній досвід участі у подібних заходах (перевага надаватиметься кандидатам, які раніше не брали участі в навчальних візитах).

 

При формуванні групи буде враховано гендерний баланс та географічну

представленість.

Для участі у конкурсі з відбору учасників та учасниць навчального візиту необхідно до 28 вересня 2020 року заповнити анкету за посиланням https://forms.gle/YWuYcu7Nc58arS6k7 

Участь у візиті (проїзд, проживання та харчування) повністю покривається за рахунок організаторів. Усі учасники конкурсу будуть поінформовані про результати відбору до 2-го жовтня 2020 року.

* Цільові громади в Донецькій області: Авдіївська, Сіверськ, Слов’янськ, Соледар, Дружківка, Добропілля, Світлодарськ, Мирноград, Покровськ,  Мар’їнка, Мангушський р-н, Сартана, Волноваха, Великоновосілківський р-н, Вугледар, Красногорівка, Новгородське. 

* Цільові громади в Луганській області: Лозноолександрівський р-н, Троїцьке, Нижньодуванка, Біловодськ, Міловське, Красноріченськ, Кремінне, Привілля, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Новоайдар, Станиця Луганська, Попасна.

 

Проєкт реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.