Можливості позашкільної освіти в умовах реформи та децентралізації

3 Квітня 2018

Пласт у Слов'янську

3-го квітня 2018 року відокремлений підрозділ пласт-національної скаутської організації “Станиця Слов’янськ” провів круглий стіл за участю представників влади та громади. Присутні обговорювали можливості позашкільної освіти для учнів та студентів. А також те, як скаутський рух впливає на національно-патріотичне виховання.

Начальник відділу національного виховання та європейської інтеграції департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації Olena Vasylenko надала статистичні дані стосовно позашкільної зайнятості.

Виявляється, що дітям не вистачає гуртків зайнятості у військово-патріотичному напрямку (займаються лише 4,2%, а хотіли б 11%), а також в туристично-краєзнавчому напрямку (займаються 3,6% дітей, а хотіли б 18%). До речі, 36% дітей та підлітків зовсім нічим не займаються. Окрім школи, звісно.

І керівник Донецької округи Пласту Вадим Овчаренко (Vadym Ovcharenko) наголошує, що їх організація ставить за мету всебічний розвиток дітей та молоді.

Ми ж у свою чергу нагадуємо, що завдяки фінансовій підтримці ГО «Точка Доступу» стали можливими 2 мандрівки пластунів до Рівненської області задля обміну досвідом та відвідування “Пластової оселі”, а також низка інших цікавих заходів.

Тож долучайтеся до ініціатив ГО «Точка Доступу» – це цікаво та корисно!