Майстер-клас “Поробки гачком”

22 Листопада 2022

Багато століть в світі використовують в’язальний гачок для створення одягу, аксесуарів та творчості. Це дуже зручно, адже він дозволяє втілювати в життя найрізноманітніші задумки. В’язальний гачок допоможе в створенні своїми руками цікавих аксесуарів для себе і дітей.

За допомогою в’язального гачка можна створювати просто приємні і корисні дрібниці. В’язальний гачок дає масу можливостей для створення своїми руками різних іграшок для малюків, в тому числі зайчиків, ведмедиків та інших звіряток в стилі амігурумі. Такі іграшки можуть стати не лише улюбленцями малюка, але і чудовою прикрасою інтер’єру дитячої кімнати. Окрім того, це чудовий сувенір та подарунок. Саме тому, майстер клас з виробів гачком зібрав як початківців у темі в’язання так і досвідчених користувачів гачком. Під час майстер класу учасниці вчились виробляти патріотичне серце, яке стало чудовим сувеніром.

“Розумію, як стрімко розвивається сфера хенд мейду, це те що може не тільки допомогти розвантажитись, переключитися від новин, а й те, що може принести додатковий дохід (хоча для цього, звичайно, треба попрацювати та відточити свої навички). Тому сьогодні вчилась виробам, які можна легко робити та продавати чи дарувати в якості сувенірів.” – ділиться враженнями учасниця майстер класу