Конкурси на надання послуг з виготовлення контенту продовжено!

19 Травня 2021

конкурс

Громадська організація «Точка доступу» шукає постачальника наступних послуг:

  •  з виготовлення контенту історій успіху 7 відео тривалість до 2-х хвилин) Включає в себе , зйомку, звук, монтаж та обробку відео матеріалу, підготовка до запуску. Вимоги до учасників конкурсу: зареєстрована фізична особа-підприємець, платник єдиного податку 3 групи, КВЕД 59.11 та 63.99. Кошторис має складатися з наступних послуг: виготовлення контенту історій успіху 7 відео тривалість до 2-х хвилин.
  • з виготовлення контенту історій успіху фото репортаж у супроводі текстового опису. Включає в себе оренду техніки, послуги фотографа, обробка фото, дизайн оформлення, транспорт. Вимоги до учасників конкурсу: зареєстрована фізична особа-підприємець, платник єдиного податку 3 групи, КВЕД 74.20 та 63.99. Кошторис має складатися з наступних послуг: виготовлення контенту історій успіху п’яти фоторепортажів у супроводі текстового опису.

Ціновою пропозицією вважається скан-копія рахунку (додаток до цього оголошення) на безготівкову оплату, виставленого учасником конкурсу на вищезазначені послуги із вказанням платника : громадська організація «Точка доступу» із доданням скан-копій реєстраційних документів ФОП (виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, витяг з Реєстру платників єдиного податку). 

Конкурсні пропозиції та запитання відправляти на електронну адресу tochkadostupugo@gmail.com  з поміткою «Конкурсна пропозиція»
Термін подання конкурсних пропозицій до 12:00, 25 травня  2021 року.
Термін оголошення рішення конкурсної комісії до 18:00   26 травня  2021 року.