Конфлікт інтресів: семінар для депутатів міських рад

24 Травня 2018

семінар для представників депутатських корпусів вище зазначених рад

Питання конфлікту інтересів має велике значення в діяльності депутатів міських рад, тому-що у будь-якої обраної або службової особи є приватний інтерес в діяльності своїх представницьких або службових повноважень, який може вливати на реалізацію нею функцій місцевого самоврядування. Аби покращити поінформованість депутатів Краматорської, Дружківської та Слов’янської місцевих рад відносно цього питання аналітики ГО «Точка доступу» провели семінар для представників депутатських корпусів вище зазначених рад.

В ході заходу, депутати мали можливість ознайомитись з природою конфлікту інтересів, основними поняттями та різницею між ними та найголовніше – це з алгоритмом дій запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Алгоритм дій в умовах потенційного або реального конфлікту інтересів передбачений Законом України «Про запобігання корупції» та методичними рекомендаціями розробленими Національним агентством з питань запобігання корупцією.

Отже під час виникнення потенційного або реального конфлікту інтересів, депутати місцевих рад повинні повідомити публічно про наявність в них конфлікту інтересів, не вчиняти дій та не приймати рішень в умовах конфлікту інтересів та врегулювати його.