Громадська організація «Точка доступу» запрошує команди з цільових громад Донецької та Луганської областей до участі в проєкті «Через громадську участь до участі в управлінні громадою».

25 Листопада 2019

анонс

Проєкт передбачає тренінговий компонент, реалізацію спільних завдань командами, а також можливість вирішення локальної проблеми через реалізацію адвокаційної кампанії.

До участі в тренінгах запрошуються команди з числа:
• представники органів місцевого самоврядування ОТГ або населених пунктів зазначених у переліку цільових громад;
• представники громадських та благодійних організацій, які проводять діяльність на рівні своєї ОТГ або населеного пункту зазначених у переліку цільових громад

Цільові громади:
Донецька область: Добропілля (Білицьке, Білозерське), Дружківка, Покровськ, Мирноград, Слов`янськ, Сіверська ОТГ, Соледарська ОТГ, Новгородське, Світлодарськ, Мангушський р-н, майбутня Волноваська ОТГ (с. Прохорівка, с. Трудівське), майбутня Вугледарська ОТГ, майбутня Сартанська ОТГ, Великоновосілківський р-н, Красногорівка/Мар’їнка
Луганська область: Лозно-Олександрівська, Привільська, Троїцька, Нижньодуванська, Біловодська, Красноріченська ОТГ, м. Попасна, Золоте, Щастя, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кремінна, смт. Мілове, Станиця Луганська, Новоайдар.
Шукаємо учасників, які:
• зацікавлені у праці задля розвитку своїх місцевих громад;
• мають бажання брати активну участь у впровадженні реформ в Україні;
• готові брати відповідальність за свою громаду.

Для відібраних команд буде проведено серію тренінгів у період грудень 2019 р. – лютий 2020 р.
Під час тренінгів учасники дізнаються як проводити аналіз проблем та потреб громади, а також яким чином залучати ресурси у відповідності до локальних потреб з метою покращення якості життя в громаді, які існують інструменти локальної демократії та як їх використовувати для побудови співпраці, а також навчаться розробляти плани адвокаційних кампаній.

Навчальні модулі будуть включати наступні теми:
• механізми участі у процесах прийняття рішень
• міжсекторна співпраця
• аналіз локальної громади (її ресурсів та проблем)
• адвокація

Чому варто взяти участь у проєкті «Через громадську участь до участі в управлінні громадою»?

Як учасник Ви:
• актуалізуєте свої знання з механізмів взаємодії між громадськістю та місцевою владою;
• дізнаєтесь про форми проведення локального аналізу;
• зможете провести дослідження потреб та проблем своєї територіальної громади за підтримки експертів проєкту;
• зможете розробити та впровадити адвокаційний проєкт за підтримки експертів проєкту

Учасники мають подавати заявку в складі групи: представники ОМС та представники ГО. Очікуємо відібрати на тренінги по 2 групи з Донецької та Луганської областей у складі 5 осіб з однієї команди-громади (представників ОМС спільно з ГО). Тому варто поширювати інформацію про набір учасників серед своїх партнерів та колег!

Для участі в конкурсі, просимо заповнити анкету за посиланням https://forms.gle/QNKo2Awmc7h7EyFKA

Термін подання заявок – до 27 листопада 2019 р.

Участь у тренінгах (проїзд, проживання та харчування) повністю покривається за рахунок організаторів. Усі учасники конкурсу будуть поінформовані про результати відбору до 29 листопада 2019 року.

Подаючи заявку на участь, кандидати беруть на себе зобов’язання взяти участь у повному обсязі освітніх заходах проєкту.

За додатковою інформацією звертайтесь до:
Анастасії Прокопенко, tochkadostupugo@gmail.com, тел. 0957665277

Проєкт «Через громадську участь до участі в управлінні громадою» реалізується в межах Програми ООН із відновлення і розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.