Екскурсіі-це шлях до пізнання традицій та єдності.

18 Липня 2022

Екскурсії приймаючою громадою, – можливість ближче пізнати один одного, познайомитись з культурою, традиціями, історією, природою та буденним життям місцевих жителів. Тож, на важливому етапі інтеграції гостей громади та задля мотивації у подальшій дружбі та співпраці ГО «Точка доступу» запрошує всіх охочих на екскурсію на гору Лисину.

Стежка на гору Лисину проходить територією Карпатського національного природного парку, першого та одного з найбільших природних парків України. Тут необхідно обережно слідувати стежкою, адже в парку безліч рослин, занесених до Червоної книги, а також квітів і трав, які в інших куточках Землі просто не зустріти. Таким чином, Карпати – одне із небагатьох місць, де збереглися унікальні природні комплекси.

Стежка звиватиметься горами в оточенні лісів. Вона перетинає ялинові хащі, схожі на готичні собори з гострими шпилями, величезні сосни, які, здається, готові дотягтися до неба. Карпатські ліси рясніють сонячними галявинами, де в теплих і світлих росте ожина, чорниця, суниця та інші ягоди, розкидані серед трав як кольорові ліхтарики. Серед коріння дерев причаїлося багато грибів.

Вийшовши з лісу, ви опинитеся на території полонин карпатських побратимів відомих альпійських лук. Це величезні лужки, вкриті м’яким килимом свіжої трави, з якого виглядають яскраві квіти. Полонини – дуже мальовничі куточки. Звідси відкривається панорама Ворохти та краєвиди на Горгани, одну з найбільших гірських систем Українських Карпат, вкриту лісами.

Загалом довжина маршруту становить близько 7 кілометрів, і похід не надто складний. Втім, на початку є різкі підйоми. Проте це не завадить ближче познайомитися з Ворохтою, помилуватися найкрасивішими панорамами на околицях селища та відпочити серед тиші природи.

*** Екскурсія у Ворохтянській громаді відбудеться 19.07.22 о 14:00. За детальною інформацією запрошуємо звертатися за телефоном 0(50)3686074  або писати нам у соціальних мережах https://www.facebook.com/dostupoint. Участь у екскурсіях безкоштовні