Донеччина: склад останньої дільничної виборчої комісії сформовано

21 Квітня 2019

дільниця

Станом на 14:00 окружна виборча комісія №60 сформувала склад дільничної виборчої комісії №140379. Члени комісії прийняли присягу, отримали печатку, бюлетені та всю необхідну документацію.

За інформацією спостерігачів ОПОРИ, члени ОВК №60 проголосувала за набуття повноважень членами ДВК №140379.

«Члени комісії вже отримали списки виборців, протоколи та бюлетені. За поданням голови склад дільниці становить 9 осіб. Ми працювали активно, аби сформувати склад комісії та майже добу шукали цих людей», – розказав у коментарі ОПОРІ голова ОВК №60 Віталій Барановський.

Нині члени ДВК їдуть з Волновахи до Лебединського, аби розпочати виборчий процес на дільниці.

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямовано на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Із жовтня 2018 року Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за виборами Президента. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 204 спостерігачі по всій країні. А 31 березня 2019 року та в разі проведення другого туру до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, набагато швидших за офіційні та точніших за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

За коментарями звертайтеся:

Анастасія Прокопенко, координаторка спостереження ОПОРИ за виборами в Донецькій області

тел.: 095766 52 77

e-mail:  nastiona87@gmail.com

Громадське спостереження за виборами Президента України на підконтрольній Україні території Донецької області здійснює ГО «Точка доступу» в рамках загальнонаціональної кампанії Громадянської мережі ОПОРА.