«Дочасний старт виборчої кампанії на Донеччині» прес-конференція у Краматорську

26 Грудня 2018

конференція_вибори

У Краматорську відбудеться прес-конференція Громадянської мережі ОПОРА щодо дочасного старту кампанії з виборів Президента у Донецькій області. 

Дата та місце: четвер, 27 грудня, об 11:00 в Антикризисный медиа-центр (м. Краматорськ, вул. Марата,1)

Передвиборча кампанія чергових виборів Президента України офіційно розпочнеться 31 грудня, проте ще з літа потенційні кандидати почали говорити про свій план долучитися до цього процесу. Донеччина не стала виключенням. Різноманіття білбордів із представниками політичних сил, візити до регіону потенційних кандидатів, роздача подарунків для малечі та організація святкових заходів на фоні партійної символіки, – все це та багато іншого нагадує про початок майбутньої кампанії.

27 грудня, під час заходу, координаторка спостереження за виборами від ОПОРИ у Донецькій області Анастасія Прокопенко та комунікаційниця мережі ОПОРА в Донецькій області Світлана Агаджанян розкажуть про:

✅прояви дочасної агітації в області;
✅політичну «благодійність» партій напередодні старту виборчого процесу;
✅випадки непрямої агітації з ймовірним використанням бюджетних ресурсів.

За коментарями звертайтеся:
Анастасія Прокопенко, координаторка спостереження ОПОРИ за виборами в Донецькій області
тел.: 095766 52 77
e-mail: nastiona87@gmail.com

Громадське спостереження за виборами Президента України на підконтрольній Україні території Донецької області здійснює ГО «Точка доступу» в рамках загальнонаціональної кампаніїГромадянська мережа ОПОРА