16 днів проти насилля: у Краматорську відбувся перегляд документальних фільмів

11 Грудня 2017

документальні фільми

8 грудня, у п’ятницю, на базі громадської організації «Точка доступу» відбувся завершальний показ фільмів, який проходил в Донецькій області в рамках Міжнародного документального кіно про права людини Docudays UA.

До пергляду мешканців м. Краматорськ були представлені дві стрічки: «Домашні ігри» та «Боротьба Джамали». Активну участь у заході прийняли учні ОШ №35 м. Краматорськ.

Головним меседжем заходу було висвітлення скрутних життєвих обставин, які є зовсім не передбачувані та зіткнутися з чим може кожен. Будувати світ без насильства, вести здоровий спосіб життя – це правильне рішення сучасної проблеми, яка носить назву «насильство».

В рамках заходу ГО «Точка доступу» було проведено опитування в категорії за темою: «Підліткова злочинність і жорстокість». Після перегляду обох фільмів та емоційних дискусій з підлітками їм було запропоноване анонімне анкетування, спираючись на відповіді котрих ГО «Точка доступу» має можливість зробити певні висновки стосовно соціальної проблеми.

Кількість опитуваних людей склала 20 осіб, вікова категорія до 16 років. З’ясувалося, що значна кількість респондентів неодноразово зіткалися з проявом насильства та агресії зі сторони інших у повсякденному житті. Впевненні, що обговорення даної теми було дуже повчальним та актуальним.

Сподіваємося, що подібні заходи будуть сприяти зменшенню проявів насильства та жорстокості серед підлітків. Варто наголосити, що учні ОШ №35 м. Краматорськ були дуже зацікавлені запропонованою дискусією, залюбки відповідали на питання та висловлювали свої думки.