Прес-конференція «Донеччина: за місяць до дня голосування»

пт, 21.06.2019, 16:00
пресс конференция

У п’ятницю, 21 червня, о 16:00 на базі Антикризового медіа-центру (м. Краматорськ, вул. Марата, 1) представники Громадянської мережі ОПОРА проведуть пресконференцію «Донеччина: за місяць до дня голосування». До участі також запрошені представники Національної поліції в області.

Учасники заходу розкажуть про організацію виборчого процесу в Донецькій області та найпоширеніші порушення виборчого законодавства в регіоні. Представник Національної поліції повідомить про результати роботи щодо забезпечення виборчого процесу з моменту офіційного старту виборчої кампанії та факти виявлених порушень чинного законодавства й подальші дії правоохоронців.

 

У заході візьмуть участь:

  • координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Донецькій області Анастасія Прокопенко;
  • начальник ГУНП в Донецькій області генерал поліції третього рангу Микола Семенишин.

Запрошуємо представників політичних сил, громадських організацій та засобів масової інформації долучитись до обговорення.

За коментарями звертайтеся:

Анастасія Прокопенко, координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Донецькій області.

тел.: 095766 52 77

e-mail: nastiona87@gmail.com

 

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами до Верховної Ради. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 253 спостерігачі по всій країні. А в день голосування 21 липня 2019 року до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, що будуть набагато швидші за офіційні та точніші за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

 

Громадське спостереження за позачерговими виборами до Верховної Ради на підконтрольній Україні території Донецької області здійснює ГО «Точка доступу» в рамках загальнонаціональної кампанії Громадянської мережі ОПОРА.

 

Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер